wtorek, 14 września 2021

636. "W cieniu narcyza. Jak rozpoznać toksyczną relację i uwolnić się z niej" - Julie L. Hall

"Najdrobniejszy bodaj promyk światła przenika ciemność i wskazuje drogę".

 

"W cieniu narcyza. Jak rozpoznać toksyczną relację i uwolnić się z niej" to książka, która w zupełności spełniła moje oczekiwania. Przyznam szczerze, że bardzo lubię literaturę psychologiczną i zawsze z ogromną przyjemnością zatracam się w tego typu publikacjach. 

 

Autorka oddaje w ręce czytelników dzieło będące drogowskazem dla tych, którzy kiedykolwiek znaleźli się w toksycznej relacji, bądź mają wokół siebie osoby w nią uwikłane. Julie L. Hall pozwala czytelnikom odnaleźć odpowiedzi między innymi na takie pytania, jak: jakie są formy narcystycznego zaburzenia osobowości, co dzieje się w narcystycznej rodzinie, dlaczego tak trudno jest uwierzyć w siebie i wiele innych. 


Niniejsza publikacja podzielona jest na VI części i składa się z 22 rozdziałów. Ogromną zaletą jest to, iż nie trzeba zagłębiać się w treść książki zgodnie z rozdziałami, ale można manewrować pomiędzy nimi i poznawać to, co w danej chwili wydaje się nam najbardziej intrygujące. 


Autorka pisze w sposób jasny i rzetelny. Bardzo realistycznie przedstawia spojrzenie na narcystyczne zaburzenie osobowości. Przekonująco uświadamia, w jaki sposób rozpoznać narcyza. Opisuje różne typy narcystycznego zachowania oraz sposoby, w jakie każde z nich może doprowadzić do przekroczenia granic. "W cieniu narcyza" daje szansę na skupienie się na tym, co ważne, jak i pozwala zrozumieć i przepracować przeżytą traumę. 


W mojej subiektywnej ocenie niniejszą publikację powinien przeczytać każdy. Serdecznie polecam!GARŚĆ INFORMACJI O KSIĄŻCE 
Tytuł: "W cieniu narcyza. Jak rozpoznać toksyczną relację i uwolnić się z niej"
Autor: Julie L. Hall
Wydawnictwo: KOBIECE
Ilość stron: 448
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Moja ocena: 10/10


Sprawdź NOWOŚCI w księgarni Tania książka.

Za możliwość przeczytania książki 
serdecznie dziękuję księgarni Tania książka.

 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. ♥