wtorek, 10 maja 2022

"Po co ci emocje" - dr Leon Windscheid || RECENZJA

"Ufamy swoim uczuciom właśnie dlatego, że ich doświadczamy".

 

Emocje. Są nieodłącznym elementem naszego życia. Towarzyszą nam stale. Na każdym kroku. Nie warto ich tłumić. Nie warto się od nich odcinać. To część nas. 

 

"Po co ci emocje" to niezwykle wartościowa publikacja, którą czyta się z ogromnym zaciekawieniem i niesłabnącym zachwytem. Całość składa się z dwunastu rozdziałów. Każdy z nich oscyluje wokół emocji. O lęku, o czasie, o gniewie, pogoni za szczęściem. Właśnie między innymi o tym możemy przeczytać w książce dr psychologi. 

 

"Człowiek potrafi zmieniać otaczający go świat, tworzyć skomplikowane struktury społeczne i radzić sobie w nowym otoczeniu właśnie dlatego, że dysponuje szeroką gamą emocji".

 

Dzięki emocjom jesteśmy w stanie przekształcić świat. To właśnie one pozwalają nam przenieść to, co nas otacza do wnętrza naszej głowy. Uczucia są niczym drogowskazy - pomagają nam zorientować się w każdej sytuacji życiowej. Niesamowite jest to, że każdy z nas inaczej odczuwa...

 

"Po co ci emocje" to książka, która skłania do refleksji. Pozwala się zatrzymać i zastanowić nad własnymi uczuciami. Cenna lektura, którą serdecznie Wam polecam! 

 

GARŚĆ INFORMACJI O KSIĄŻCE 
Tytuł: "Po co cie emocje"
Autor: dr Leon Windscheid
Wydawnictwo: OTWARTE
Ilość stron: 360
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Moja ocena: 8/10Sprawdź NOWOŚCI w księgarni Tania książka.

Za możliwość przeczytania książki 
serdecznie dziękuję księgarni Tania książka.

 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. ♥