niedziela, 24 lipca 2022

Losing Hope - Colleen Hoover || recenzja

Czasami, aby pójść naprzód,
trzeba najpierw sięgnąć głęboko w przeszłość.

"Losing Hope" to powieść napisana oczami Deana Holdera. Cieszę się, że powstała ta część, wówczas możemy w pełni poznać odczucia, myśli Deana, czego nie otrzymujemy w Hopeless. 

Hopeless skradła moje serce, a Losing Hope pozwoliło raz jeszcze, na nowo przeżyć to, z czym przyszło zmagać się bohaterom. Uwielbiam pióro Colleen i zawsze z ogromną przyjemnością czytam jej książki i zatracam się w losach bohaterów. Losing Hope stanowi idealne dopełnienie dla Hopeless. 

Dean Holder. Po tym gdy utracił swoją przyjaciółkę z dzieciństwa, przez wiele lat zmagał się z poczuciem winy. Mógł wówczas zareagować i nie pozwolić jej odejść, ale nie odważył się na ten krok. Od tego czasu uparcie jej szukał, nie spodziewając się, że gdy ponownie się spotkają, ogarną go jeszcze większe wyrzuty sumienia.

Jeśli jeszcze nie czytaliście pierwszego tomu, tej, jakże emocjonującej powieści, to musicie to koniecznie nadrobić, przed przeczytaniem Losing Hope. 

Każdy kto przeczytał „Hopeless” musi poznać „Losing Hope” która daje szerszy obraz na całą historie dwojga ludzi. Gorąco polecam!

 
GARŚĆ INFORMACJI O KSIĄŻCE 
Tytuł: LOSING HOPE
Autor: Colleen Hoover
Wydawnictwo: OTWARTE
Ilość stron: 360
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Moja ocena: 8/10Sprawdź NOWOŚCI w księgarni Tania książka.

Za możliwość przeczytania książki 
serdecznie dziękuję księgarni Tania książka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. ♥