KONTAKT I WSPÓŁPRACA

Mam na imię Hanna, ukończyłam studia licencjackie na kierunku praca socjalna oraz studia magisterskie na kierunku pedagogika społeczna spec. pedagogika społeczna z organizacją i rewitalizacją społeczności lokalnej. Na co dzień pracuję w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej. Z kolei po godzinach nałogowo czytam książki, robię zdjęcia, prowadzę fanpage na Facebooku i konto na Instagramie. Blog został założony 5 lutego 2017 roku z myślą o osobach czytających książki. Można na nim znaleźć recenzje powieści z różnej półki. Jako promotorka polskiej literatury jestem również administratorem grup na facebooku, gdzie wspieram polskie pisarki:


~*~

Jestem zainteresowana podjęciem współpracy z wydawnictwami, księgarniami (również internetowymi), autorami i blogerami. Wszystkie propozycje, a także jakiekolwiek pytania można kierować na: 


nieoceniampookladkach@gmail.com 

Warunki współpracy: 
- z uwagi na wiele zobowiązań recenzyjnych na przeczytanie i napisania recenzji (od momentu otrzymania książki) potrzebuję około miesiąca (w razie potrzeby, aby recenzja pojawiała się szybciej szczegóły ustalam indywidualnie), 
- nie recenzuję książek, których nie zamawiałam w ramach współpracy z wydawnictwami, autorami,
- książki otrzymane w ramach współpracy stają się moją własnością,
- preferuję książki w wersji papierowej, aczkolwiek ebooki również czytam.
- recenzując książkę wyrażam swoje subiektywne zdanie i opinię. Jeżeli książka mi się nie spodoba to na siłę nie będę jej komplementować, aczkolwiek zaznaczę to, co innych mogłoby zainteresować i zaciekawić.

Najczęściej sięgam po książki z gatunku:
- romanse
- powieści młodzieżowe
- literatura polska
- powieści obyczajowe
- New Adult/Young Adult
- kryminały/thrillery/ sensacja 

Można mnie również znaleźć na:
Lubimyczytać
Facebook 
Instagram

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. ♥