wtorek, 25 kwietnia 2017

ZAPOWIEDŹ - Konkurs na żonę - Beata Majewska

~ Zapowiedź ~

Premiera już 10 MAJA 2017


Tytuł: Konkurs na żonę
Autor: Beata Majewska
Wydawnictwo: Książnica
Liczba stron: 304
Oprawa: Miękka


 
Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Książnica. Kilka słów o książce... 
Przystojny trzydziestolatek szuka żony – czy przy okazji znajdzie miłość? Młody prawnik z Krakowa, Hugo Hajdukiewicz, planuje jak najszybciej zmienić stan cywilny. Założenie rodziny przed trzydziestymi urodzinami to warunek narzucony mu w testamencie przez wuja. W poszukiwaniu idealnej kandydatki pomysłowy biznesmen wprowadza w życie plan „Żona”. Wkrótce poznaje młodziutką, nieśmiałą studentkę. Niedomyślająca się niczego dziewczyna szybko ulega urokowi przystojnego mężczyzny. Jednak misternie przygotowany plan matrymonialny niespodziewanie wymyka się spod kontroli…KONKURS NA ŻONĘ to historia rodem z amerykańskiej komedii romantycznej. Książka miejscami zabawna, a także słodko-gorzka, którą czyta się z prawdziwą przyjemnością. Jest to doskonała lektura dla wszystkich tych, którzy lubią opowieści o miłości z całą plejadą niebanalnych bohaterów. Warto przeczytać!
Agnieszka Lingas-Łoniewska, pisarka

KONKURS NA ŻONĘ to zaskakująca i emocjonująca lektura, od której nie sposób się oderwać. Beata Majewska skradła moje serce, a bohaterowie tej powieści zostaną w mej pamięci na długo. Serdecznie polecam!
K.N.Haner, autorka serii o Morfeuszu i powieści Na szczycie

KONKURS NA ŻONĘ to powieść pełna intryg, emocji i misternych splotów akcji. Książka o miłości, przyjaźni i więzach rodzinnych – o tym, co w życiu cenne i ważne. Dostarczy czytelnikowi całej gamy wrażeń – od śmiechu po łzy.
Małgorzata Garkowska, pisarka, autorka powieści "Układanka z uczuć"
 
KONKURS NA ŻONĘ rozbudza ciekawość intrygującym tytułem i subtelną okładką. Ta piękna powieść o najistotniejszych aspektach życia pozostawia po sobie ślad w duszy, nie pozwalając wyrzucić się z pamięci. Polecam serdecznie miłośnikom dobrej literatury.

Hanna Greń, autorka powieści kryminalnych i obyczajowych 

 Klika słów o Autorce...
Beata Majewska - autorka znana dotychczas pod pseudonimem Augusta Docher. Debiutowała książką dla młodzieży Eperu – I tomem trylogii o Wędrowcach. W 2016 roku ukazał się tom II cyklu pt. Habbatum. Opublikowała także powieść obyczajowo-erotyczną Anatomia uległości. Mama i żona, mieszka w urokliwej miejscowości na południu Polski. Kocha podróże, spotkania z czytelnikami i dobrą lekturę.
[źródło: publicat.pl]

  

Moja recenzja książki już wkrótce pojawi się na blogu.
Skusicie się?


7 komentarzy:

 1. Czekam zatem na recenzję. Książka zapowiada się bardzo ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ksiażka dziś do mnie doszła. Jestem jej ciekawa :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że nie przejdę obok niej obojętnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chcę to przeczytać koniecznie :) Wpisuję na listę chciejstw :D PS. Lista coraz dłuższa, kiedy ja to przeczytam wszystko... Nie wiesz czasem jak można wydłużyć dobę? :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię takie powieści - chętnie przeczytam :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. ♥