czwartek, 8 czerwca 2017

Garść cytatów - część 2
Na tronie każdego ze światów zasiadają Chaos i Przypadek, choć ludzie łudzą się, że jest inaczej."„Popatrz mi w oczy i ujrzyj wiekuisty mrok, pocałuj mnie i przekonaj się, jak smakuje czyste szaleństwo.


„Czy można jednoznacznie odróżnić prawdę od iluzji? A może nie ma prawdy, bo wszystko jest iluzją, lub może nie ma iluzji, bo prawd jest nieskończenie wiele?


„Nie musisz być martwa, wystarczy, żebyś spała lub udawała, że śpisz – uznał, zaciskając palce na rękojeści sprężynowego noża.”„- Więc kim jesteś? – spytała, czując falę chłodu zalewającego całe jej ciało.
- Twoim zbawicielem, króliczku – odparła Kobieta w Bieli alias Prywatny Demon Lisy Johnson. – A jeśli szybko nie dojdziemy do porozumienia, stanę się twoim adwersarzem.”

  
„Miłość to doprawdy potężna, ale równocześnie zgubna siła – często bywa tak, iż okazuje się ona być nie darem niebios, lecz długiem zaciągniętym u nieboskiej istoty obdarzonej sadystycznymi skłonnościami. A jak wiadomo, długi trzeba spłacać. Większość z nas – nawet gdyby połapała się w sytuacji – bez mrugnięcia okiem zgodziłaby się odpokutować tysiącem lat w piekle tych parę chwil z ukochaną osobą.”„W idealnym świecie fortuna sprzyjałaby takim jak oni, a dobry Bóg posłałby jednego z aniołów, by otoczył ich swymi skrzydłami. Ale idealny świat nie istnieje – tylko dzieciom wydaje się, że jest inaczej – potwory podążają za nami, by w najmniej spodziewanym momencie skoczyć nam do gardeł i ściągnąć prosto w otchłań.”


„Gdzieś tam, w innym życiu, gdzie każdy z nas jest tylko sobą i nikt nie jest nikim innym, kocham cię. Bardzo, ale to bardzo cię kocham.„Większość naszych życzeń okazuje się być objęta mało przyjemną klauzulą napisaną drobnym druczkiem.”
Wszystkie powyższe cytaty pochodzą z najnowszej książki  K.C. Hiddenstorm - Po złej stronie lustra, która swoją premierę ma 20 czerwca 2017. A już dziś możecie zamówić książkę w przedsprzedaży. [KLIK]
  
Recenzja już niebawem.
9 komentarzy:

 1. Ciekawe cytaty. Zachęcają do sięgnięcia po książkę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne, zachęcają do sięgnięcia po książkę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam posty z cytatami :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeju jakie śliczne cytaty. Naprawdę zachęcają, żeby sięgnąć po tę książkę.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Interesujące ;) może warto się skusić na tę propozycję ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ciekawy posty. Jeszcze nigdy takiego nie widziałam.
  Zostaje na dłużej :)
  Pozdrawiam :)
  http://gosiaandbook.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Mega cytaty! Książka prezentuje się nieźle :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne cytaty!
  http://bookcaselover.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. ♥