czwartek, 12 października 2017

KONKURS: Zadaj pytanie Nicholasowi Sparksowi i wygraj spotkanie z autorem!
W imieniu Wydawnictwa Albatros bardzo serdecznie chciałabym zaprosić wszystkich fanów Nicholasa Sparksa do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest udział w zamkniętym spotkaniu z Autorem podczas Krakowskich Targów Książki. 

Nicholas  Sparks - współczesny amerykański pisarz, którego książki o łącznym nakładzie przekraczającym 85 milionów egzemplarzy ukazały się w ponad 50 językach. Serca czytelników podbił w 1997 swoim debiutem - powieścią Pamiętnik. Kolejne - m.in. Noce w Rodanthe, Anioł Stróż, Ślub, Prawdziwy cud, I wciąż ją kocham, Wybór, Ostatnia piosenka, Szczęściarz, Bezpieczna przystań oraz Dla ciebie wszystko - znajdowały się przez wiele miesięcy w czołówce światowych rankingów sprzedaży. Większość książek Sparksa została przeniesiona na duży ekran, a w filmowanych adaptacjach wystąpiły takie gwiazdy amerykańskiego kina, jak Rachel McAdams i Ryan Gosling (Pamiętnik), Diane Lane i Richard Gere (Noce w Rodanthe) czy Robin Wright i Kevin Costner (List w butelce).

W związku z premierą swojej najnowszej powieści We dwoje - Nicholas Sparks odwiedzi Polskę! Spędzi u nas trzy dni: 26, 27 i 28 października i w tym czasie odwiedzi Warszawę i Kraków.

Wydawnictwo Albatros wspólnie z portalem Lubimy Czytać zaprasza do wzięcia udziału w niezwykłym konkursie!
Zadaj pytanie Nicholasowi Sparksowi
i wygraj spotkanie z autorem!

Jeśli kochasz romantyczne opowieści, a Nicholas Sparks jest Twoim ulubionym pisarzem, to zadaj mu pytanie! Spośród wszystkich zgłoszonych propozycji zostanie wybranych 30 najciekawszych – tych, na które wszyscy koniecznie chcemy poznać odpowiedzi, a ich autorzy otrzymają zaproszenia na ekskluzywne spotkanie z Nicholasem Sparksem, które odbędzie się w piątek 27 października na 21. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie o godzinie 15:00. Oprócz tego w pakiecie będą wejściówki na Targi, niespodziankowe zestawy VIP z powieścią We dwoje oraz gwarancję otrzymania autografu autora i wspólnej fotografii. Podczas spotkania Nicholas Sparks odpowie na wybrane przez siebie pytania spośród 30 przedstawionych przez organizatorów konkursu.

Na zadawanie pytania do Nicholasa Sparksa macie czas do końca 15 października. Swoje propozycje należy wpisywać w komentarzach pod aktualnością na portalu Lubimy Czytać! Wyniki konkursu zostaną opublikowane w środę 18 października.

Do dzieła!


2 komentarze:

  1. Warto, warto. Taką okazja może się nie powtórzyć.

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam Sparksa i już miałam okazje na spotkanie z nim, ale...niestety obowiązki mi uniemożliwiają wyjazdy :( Powodzenia uczestnikom :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. ♥