poniedziałek, 29 listopada 2021

"Niepokorne serca" - Ludka Skrzydlewska || RECENZJA


„Niepokorne serca” – nowa powieść Ludki Skrzydlewskiej. Gorąca, dzika i urzekająca – jak romans w Teksasie.


Nowa powieść Ludki Skrzydlewskiej skradła moje czytelnicze serce! Nie będę ukrywać, że jestem wielką fanką powieści autorki i zawsze z ogromna przyjemnością zagłębiam się w wykreowany przez Ludkę świat. Tym razem było tak samo. Jestem oczarowana! Wy też będziecie...

W mieście Randy panuje prawo pięści. Przekonała się o tym już w dzieciństwie. Teraz jest silną, pewną siebie kobietą, gotową bronić swojej rodziny, nawet jeśli będzie to oznaczało złamanie wszystkich zasad. Tylko czy będzie miała szanse na wygraną w starciu z brutalnym, skrywającym się pod maską pozorów przeciwnikiem?

Ace trafia do prowadzonego przez Randy baru przypadkiem. Nie było jego celem ani angażowanie się w rodzinne problemy upartej właścicielki baru, ani tym bardziej wpakowanie się w relację przynoszącą tyle samo uniesień, co kłopotów. Co wyniknie ze spotkania tych dwojga niepokornych, gotowych do walki o swoje za wszelką cenę, dalekich od ideału ludzi? Czy los uwzględni okoliczności łagodzące? A może wyrok już zapadł i nie zdołają uciec przed przeznaczeniem?

Cieszę się, że autorka porusza w swojej najnowszej powieści tematykę, o której trudno jest czytać z obojętnością. Angażujemy się w losy bohaterów i wraz z nimi przeżywamy wszystko to, z czym przyszło się im zmierzyć. Nienaganna kreacja osobowości, jakie stworzyła Ludka Skrzydlewska pozwala uwierzyć, że tacy ludzie, jak oni mogą żyć tuż obok nas. Uwielbiam Randy! To kobieta, z którą lepiej nie zadzierać. Stanowcza, pewna siebie, ale ma również drugą twarz - twarz kobiety zagubionej i pełnej wątpliwości. Pod pancerzem skrywa wrażliwą osobowość. Z kolei Ace, próbuje odnaleźć swoje miejsce na ziemi. Z jednej strony cechuje go odwaga, zaś z drugiej próbuje uciec od przeszłości. Z czasem zaczynają tworzyć mieszankę wybuchową! Oj dzieje się!

"Niepokorne serca" przeczytałam jednym tchem, a jeszcze długo po, rozkoszowałam się emocjami, przekazem, kreacją bohaterów i paletą wrażeń! Teraz czas na Was - polecam!


GARŚĆ INFORMACJI O KSIĄŻCE
Tytuł: NIEPOKORNE SERCA
Autor: LUDKA SKRZYDLEWSKA
Wydawnictwo: Niegrzeczne książki
Ilość stron: 421
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Moja ocena: 9/10


Za możliwość przeczytania książki serdecznie dziękuję Wydawnictwu Kobiece/Niegrzeczne książki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. ♥