sobota, 2 września 2017

Zapowiedź – Wszystkie pory uczuć. Jesień - Magdalena MajcherWszystkie pory uczuć. Jesień - Magdalena Majcher
Premiera: 27.09.2017 


Ta opowieść otula jak ciepły koc, pachnie aromatyczną herbatą i ogrzewa jak ogień w kominku.

Życie Hani to z pozoru bajka. Niepewna siebie dziewczyna z domu dziecka wychodzi za zamożnego i atrakcyjnego wdowca, dostając to, czego nigdy nie miała – dom i rodzinę. Dwadzieścia lat po ślubie wie już jednak, że po napisach „żyli długo i szczęśliwie” nie zawsze jest różowo. Hania czuje się niekochana przez męża, który idealizuje swoją zmarłą pierwszą żonę a bycie pełnoetatową panią domu zaczyna ją męczyć. Na dodatek dają o sobie znać bolesne sprawy z przeszłości. Tej jesieni jednak wszystko się zmieni… Czy Hania stawi czoła lękom i zmierzy się z przeszłością? Czy jej małżeństwo da się jeszcze uratować? Hania, niepewna dziewczyna z domu dziecka wychodzi za zamożnego wdowca, spełniając swoje marzenia o domu i rodzinie. Dwadzieścia lat później nie czuje się jednak szczęśliwa. Jej mąż wciąż idealizuje zmarłą pierwszą żonę. Na dodatek dają o sobie znać bolesne sprawy z przeszłości. Tej jesieni jednak wszystko ma się zmienić…

Cztery pory roku – cztery wciągające historie. 

Wszystkie pory uczuć - Magdaleny Majcher to cykl powieści obyczajowych, podejmujących ważne życiowe tematy. Miłość i nienawiść, trudne życiowe wybory, przeciwności losu i w końcu upragnione szczęście i spokój – z tym wszystkim spotkają się bohaterowie czterech powieści. A wszystko w rytmie czterech pór roku.

Magdalena Majcher – pisarka, blogerka, freelancerka. Pisać książki zaczęła na urlopie macierzyńskim. Zrezygnowała z pracy na etacie i postanowiła zacząć spełniać swoje marzenia. Udało się – jest autorką poczytnych i lubianych przez czytelniczki powieści, m.in. Stanu nie! błogosławionego i Matki mojej córki.

 Jesteście zainteresowani tym tytułem?

Zapraszam na FANPAGE Magdaleny Majcher.

[KLIK] Książka jest już dostępna w przedsprzedaży  
z atrakcyjnym rabatem.
>TUTAJ<

7 komentarzy:

 1. Niebawem będę czytać i bardzo jestem ciekawa, czy przypadnie mi do gustu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Brzmi super! :)
  Pozdrawiam :)
  https://czytanie-i-inne-przygody.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Rzadko kiedy mam tak, że wybiorę książkę bez czytania opisu, tylko po samej okładce. Ale ta właśnie jest takim przypadkiem, że okładka wręcz magnetyzuje!

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno przeczytam, piękna okładka i zachęcający opis fabuły.

  OdpowiedzUsuń
 5. Autorka obiecała mi jeden egzemplarz, więc z książką na pewno się zapoznam, tym bardziej, że bardzo cenię jej twórczość. Każda kolejna powieść, która wychodzi spod jej pióra, niesie ze sobą wiele wartościowych refleksji.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapowiada się interesująco, zobaczymy jednak czy znajdę chwilę na przeczytanie tej książki, napewno będę mieć ją na uwadze :)

  http://niepoprawnarecenzentka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. W przerwie od kryminałów, chętnie sięgnę po tę książkę :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. ♥