piątek, 5 marca 2021

607. "Prawo Mafii. Pierwsza polska antologia mafijna" - autor zbiorowy || RECENZJA

"Będę podążał za tobą. Dzięki temu staje się lepszym człowiekiem".

„Prawo mafii” to antologia, jakiej jeszcze nie było! Jedenaście gorących i buzujących emocjami opowiadań zaprasza czytelników do świata, który rządzi się swoimi regułami. Tutaj namiętność przeplata się z niebezpieczeństwem. Zapewniam Was, że Wasze zmysły zostaną rozpalone do czerwoności! 


K.N. Haner
K. C. Hiddenstorm
Alicja Sinicka
Meg Adams
E. Raj
Ana Rose
Joanna Gajewczyk
Aniela Wilk
J.B. Grajda
Anna Wolf
Kinga Litkowiec


Trudno jest mi wybrać jedno ulubione opowiadanie. Każde z nich jest inne, ciekawe, pobudzające zmysły i wzbudzające apetyt na więcej! Jednak w szczególności chciałabym pochwalić Meg Adams za opowiadanie "Zapłata za grzechy", które wzbudziło we mnie wiele emocji! Autorka po raz kolejny udowodniła, że na kilku stronach potrafi stworzyć historię, w której nie brakuje ciekawych osobowości, napięcia, namiętności i finału, który pozostawia gonitwę myśli w głowie!


Na uwagę zasługuje również opowiadanie autorstwa E. Raj - "Kto igra z ogniem", w którym nie brakuje przesłania. Tutaj strata i gniew przeplata się z bólem oraz rozpaczą. Ona - zagubiona kelnerka o przeciętnej urodzie i studentka psychologii. On - książe przestępców, arystokrata półświatka. Dziewczyna nie przypuszczała, że jedna podsłuchana rozmowa stanie się początkiem burzliwej znajomości z Cesare Ferro, następcą tronu mafijnego imperium. Czy ta historia ma szanse na happy end? O tym musicie przekonać się już sami!


Gorąco polecam! Jestem przekonana, że w nieniniejszej antologii każdy znajdzie coś dla siebie.


GARŚĆ INFORMACJI O KSIĄŻCE
Tytuł: "Prawo Mafii. Pierwsza polska antologia mafijna"
Autor: zbiorowy 
Wydawnictwo: Editio red
Ilość stron: 365
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Moja ocena: 8/10
Premiera: 10.02.2021


Za możliwość przeczytania książki i jej patronowania serdecznie dziękuję Autorce oraz Wydawnictwu Editio red. 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. ♥