wtorek, 13 listopada 2018

273. "Ty i ja dwa rożne światy" - Elżbieta Kosobucka || PATRONAT MEDIALNY

Natalia jest wrażliwą, utalentowaną studentką ASP. Posiada swoje priorytety, wartości, marzenia oraz przykre wspomnienia z lat młodości. Sześć lat temu doznała napaści i po dziś dzień walczy z raną w sercu. Z rąk oprawcy Natalię uratował Kamil, w którym dziewczyna podkochiwała się od zawsze i uwielbiała spędzać z nim wakacyjny czas. Po tym tragicznym w skutkach incydencie, drogi Natalii i Kamila rozeszły się. Każdy poszedł w swoją stronę, nie oglądając się za siebie. Dopiero po sześciu długich latach Natalia uświadamia sobie, iż chce rozliczyć się z przeszłością i porozmawiać z Kamilem ostatni raz przed wyjazdem za granicę. Czy powrót w rodzinne strony to dobra decyzja? Jak Kamil zareaguje na powrót Natalii? Czy powstrzyma ją przed wyjazdem? Czy tych dwoje jest sobie pisanych? A co jeśli na ich drodze stanie coś, co ich poróżni? Czy uda im się pokonać przeciwności?

"Ty i ja dwa różne światy" to druga w dorobku literackim książka autorstwa Elżbiety Kosobuckiej. Niniejszy tytuł został wydany tylko i wyłącznie w postaci e-booka. Być może jednak, kiedyś będzie dane czytelnikom trzymać w dłoniach tę publikację. Pierwszą historię stworzoną przez Elę wspominam bardzo dobrze, dlatego też, kiedy otrzymałam propozycję patronowania "Ty i ja dwa różne światy" nie zastanawiałam się zbyt długo.

Autorka oddaje w ręce czytelników bardzo dojrzałą historię z różnorodnymi bohaterami, którzy mają swoje marzenia, plany, dylematy i zupełnie inne spojrzenia na świat. Jednak jak stare powiedzenie głosi - przeciwieństwa się przyciągają. Czy aby na pewno? Czy ta historia, również to potwierdzi? O tym musicie przekonać się już sami. 

Bohaterowie wykreowani przez Elżbietę Kosobucką są bardzo wyraziści, niejednoznaczni i naprawdę odmienni. Czytając tę książkę zastanawiałam się, czy w świecie rzeczywistym TAKI chłopak, rozmawiałaby w ogóle, z TAKĄ dziewczyną. Pisząc "taki chłopak" mam na myśli to, iż Kamil jest postacią, która ma zupełnie inne priorytety niż wrażliwa Natalia. On - szanowany biznesmen - genialny programista i informatyk, ona - niepozorna studentka ASP z twardymi zasadami. Czy tych dwoje ma szanse na prawdziwą miłość?

Uczucie, który wybucha pomiędzy bohaterami jest silne, jednak z czasem Natalia uświadamia sobie, że nie pasuje do świata, w którym na co dzień żyje Kamil. Świata, w którym panuje przepych i pieniądze. Czy mimo wszystko da się porwać uczuciom jakie w niej drzemią i zostanie z Kamilem?

Historia stworzona przez Elżbietę Kosobucką praktycznie na każdym kroku wytwarza wiele pytań, które intrygują, ciekawią i frapują czytelnika. Tak naprawdę do końca nie wiadomo jak zakończą się niuanse Kamila i Natalii.

"Ty i ja dwa różne światy" to historia bardzo subtelna, nieoczywista, pełna emocji, nieoczekiwanych zdarzeń i z finałem, który powoduje, że chce się więcej!

Serdecznie polecam.

Za możliwość przeczytania i patronowania
książki dziękuję Autorce.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. ♥