niedziela, 10 marca 2019

333."Niewinna pomyłka" - Joanna Hacz || PATRONAT MEDIALNY

"Niewinna pomyłka" - Joanna Hacz

Ludwik Tymoryszek, bogaty, przystojny i elegancki właściciel dużej firmy, w nietypowych okolicznościach poznaje Patrycję i jej małego syna, Tymoteusza. Kobieta ucieka przed mężczyzną, który goni ją trzymając w ręce nóż. Ludwik reaguje natychmiast i ratuje nieznajomą i chłopca z rąk oprawcy. Z czasem pomiędzy Ludwikiem, a Patrycją pojawia się nić porozumienia.  Czy miłość jest im pisana? W końcu tak wiele ich różni...

"Niewinna pomyłka" to historia pełna niedomówień i podejrzeń. Poznajemy dwie zupełnie inne osobowości, które wydaje się dzielić niemal wszystko. Patrycja z pozoru zwyczajna kobieta, ale za to bardzo tajemnicza. Bohaterka jest pełna zagadek i niejasności. Sukcesywnie i stopniowo odkrywamy jej charakter, powoli poznajemy jej zapatrywanie się na daną sytuację oraz jej wady i zalety. Już po chwili możemy zaobserwować, iż kobieta boi się miłości, boi się zaufać nowo poznanemu mężczyźnie. Czy uda się jej odnaleźć w sobie siłę i otworzy się na nową relację? Czy pozwoli sobie na szczęście? I jaką tajemnicę skrywa? Z kolei Ludwik jest mężczyzną, który nie znosi sprzeciwu. Doświadczony przez los, z uwagi na utratę miłości życia i córeczki, stara się unikać kobiet i nie nawiązywać z nimi bliższych relacji. Czy mimo wszystko odważy się zaryzykować i wpuści do swojego świata Patrycję?
"Przez moment zdawało mu się, że w oczach dziewczyny dostrzega dobrze mu znany błysk. Zaraz się zacznie. Nienawidził podobnych sytuacji. Nie cierpiał, kiedy kobiety zabiegały o jego względy. Zwłaszcza te kobiety, które mu się bardzo podobały. Czuł wówczas, ze nie dostrzegają w nim człowieka, tylko znane nazwisko".
Joanna Hacz oddaje w ręce czytelników historię, w której spotykamy się z subtelnym wątkiem sensacyjnym, walką o szczęście i miłość, tajemnicami, ucieczką oraz ukrywaniem się przed psychopatą. "Niewinna pomyłka" skrywa w sobie również wiele zbiegów okoliczności oraz niejasności, które powodują, iż trudno oderwać się od biegu kolejnych wydarzeń. Autorka wkomponowała również w całość sytuacje zabawne, które gwarantują niekontrolowane wybuchy śmiechu. Wszystko to czyni tę historię intrygującą i gwarantującą wiele wrażeń. 

"Niewinna pomyłka" to historia nieoczywista, niejednoznaczna i intrygująca. O miłości, pragnieniach i próbie pogodzenia się z przeszłością.  Poszukiwaniu siebie i swojej drogi ku szczęściu. Joanna Hacz za sprawą wykreowanych przez siebie osobowości zmusza również czytelnika do refleksji. Czy miłość pomiędzy osobami z odmiennych warstw społecznych ma szansę zaistnieć? Przekonacie się o tym, gdy przeczytacie "Niewinną pomyłkę". Polecam wszystkim zainteresowanym. 

GARŚĆ INFORMACJI O KSIĄŻCE 
Tytuł: "Niewinna pomyłka"
Autor: Joanna Hacz
Wydawnictwo: Lucky
Ilość stron: 256
Oprawa: Miękka 
Moja ocena: 7/10


Za możliwość przeczytania i patronowania 
książki dziękuję Wydawnictwu LUCKY.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. ♥