środa, 4 kwietnia 2018

"Terapia" - Sebastian Fitzek || ZAPOWIEDŹ PATRONACKA


Zapowiedź patronacka

Jest mi Was niezmiernie miło poinformować, iż mój blog objął patronatem medialnym książkę Terapia – Sebastian Fitzek która zostanie wydana przez Wydawnictwo AMBER.

PREMIERA 18/04/2018

Najbardziej przerażająca podróż w głąb ludzkiego umysłu… i jeszcze dalej

Kiedy minęło pół godziny, wiedział, że już nigdy nie zobaczy córki. Otworzyła drzwi, jeszcze raz na chwilę odwróciła się do niego i weszła do gabinetu. Josephine, jego mała dwunastoletnia córka, już nigdy stamtąd nie wyjdzie. Był tego pewien.


Josephine cierpi na tajemniczą chorobę i pewnego dnia znika bez śladu z gabinetu lekarskiego, do którego przywieziono ją na badania. Po czterech latach bezskutecznych poszukiwań córki Viktor Larenz, słynny psychiatra, zaszywa się na samotnej, targanej sztormami wysepce na Morzu Północnym. Tam odwiedza go piękna nieznajoma – pisarka Anna Spiegel. Ma ona rzadką odmianę schizofrenii: tworzone przez nią postacie powieści stają się dla niej rzeczywiste. A tak się składa, że w jej ostatniej książce pojawia się dziewczynka z niezidentyfikowaną chorobą i pewnego dnia znika bez śladu... Czy coś tak niewyobrażalnego może być prawdą? Czyżby urojenia Anny dotyczyły ostatnich dni Josy? Viktor Larenz rozpoczyna niebezpieczną terapię tajemniczej pacjentki, która zaprowadzi go do przerażającej prawdy.

„Mrożące krew, mistrzowskie, genialne!” - „The Times”

SEBASTIAN FITZEK – autor numer 1 w Niemczech, mistrz thrillerów psychologicznych wydawanych w 30 krajach.

Każda jego powieść (Pasażer 23, Przesyłka, Ostatnie dziecko, Odprysk, Odcięci, Lot 7A) zajmuje przez wiele miesięcy 1. miejsce na listach bestsellerów i osiąga milionowe nakłady. W samych Niemczech sprzedano ponad 10 000 000 egzemplarzy. Kilka zekranizowano, wiele doczekało się adaptacji teatralnych i telewizyjnych. „The Times” nazwał Sebastiana Fitzka „mistrzem psychologicznej gry”.

Skusicie się? 

7 komentarzy:

 1. Bardzo chcę przeczytać tę książkę i mam nadzieję, że mi się to uda. Serdecznie gratuluję patronatu. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję patronatu. Opis tej książki mnie zainteresował, więc na pewno się skuszę. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję patronatu :D Opis zapowiada się ciekawie :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję patronatu! Ja się skuszę

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale brzmi mrocznie! Chyba się skuszę. ;) Gratuluję patronatu! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Koniecznie muszę przeczytać jakąś książkę tego Autora!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. ♥