środa, 5 maja 2021

623. "Gangsterskie tajemnice" - Meg Adams || RECENZJA PATRONACKA

„Nieważne, co powiesz. I tak nie dam ci odejść. Możesz ode mnie uciekać, możesz nie pozwalać się dotykać, możesz wrzeszczeć, bić i drapać, ale się mnie nie pozbędziesz. Zaczekam, aż będziesz gotowa”.

"Gangsterskie tajemnice" stanowią kontynuację powieści "Gangsterskie porachunki". Pierwsza część dylogii zakończyła się w takim momencie, że nieustannie biłam się z myślami, co wydarzy się w kolejnym tomie! Akcja nie zwalnia. Wręcz przeciwnie. Nabiera tempa! Przerażenie, ból, rozpacz i strach przejmują kontrolę nad życiem Joanny. Czy kobieta jeszcze kiedyś będzie mogła czuć się bezpiecznie?

Pełen emocji i adrenaliny początek "Gangsterskich tajemnice" udowadnia, że Meg Adams świetnie odnajduje się w mafijnym klimacie. Napięcie, niepewność i nagłe zwroty akcji fundują cały wachlarz emocji. 

Porwanie, przetrzymywanie, torturowanie, z którym musi zmagać się Joanna nadało powieści charakteru i "pazura". I choć czytać o tym nie jest łatwo, w końcu nikt nie chciałby znaleźć się na miejscu Jo, to i tak uważam, że Autorka świetnie wczuła się w położenie bohaterki i bardzo autentycznie ukazała nieustannie towarzyszący Joannie niepokój i lęk. Czy wyszła z tego cało? Czy ktoś ją uratował? Tego Wam nie zdradzę, ale zapewniam, że emocje nie będą Wasz opuszczać! 

"Gangsterskie tajemnice" to idealne dopełnienie "Gangsterskich porachunków". Meg Adams nie zawodzi! Po raz kolejny dostarcza mnóstwo emocji! Właśnie takie historie uwielbiam! Jeśli lubicie powieści pełne tajemnic, adrenaliny i zaskakujących zwrotów akcji, to koniecznie musicie przeczytać dylogię "Nieczysta gra". Jestem przekonana, że skradnie ona Wasze serca tak, jak skradła moje. Gorąco polecam! 


GARŚĆ INFORMACJI O KSIĄŻCE 
Tytuł:
 "Gangsterskie tajemnice"
Autor: Meg Adams
Seria: 
Nieczysta Gra (tom 2)
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami 
Premiera: 28.04.2021
Moja ocena: 8/10

~*~

Za możliwość przeczytania książki i jej patronowania 
dziękuję Autorce oraz Wydawnictwu NIEzwykłe.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. ♥