poniedziałek, 18 lutego 2019

321. "Wiedźma" - Anna Sokalska || RECENZJANadszedł czas „Wiedźmy”! Sięgnij po pierwszy tom cyklu urban fantasy „Opowieści z Wieloświata”.

Tytułowa wiedźma (Jasna) budzi się z długiego snu. Początkowo ciężko jest jej zrozumieć obecny świat, ponieważ wszystko to, co znała uległo diametralnej zmianie. Samotność i brak mocy z powodu nałożonej na nią klątwy, staje się determinantem do zemsty za dawne krzywdy. Kiedy na swojej drodze spotyka zmorę, szamana i anioła okazuje się, że nie tylko ona musi pokonać demony przeszłości. A potem pojawia się Los, który wciąga bohaterów w budzącą wątpliwości rozgrywkę. Od tego momentu już nic nie jest pewne i oczywiste. Czy Jasna będzie w stanie uwolnić się od klątwy? Czy odzyska pełnie swojej mocy? I czy uda się jej dokonać upragnionej zemsty?

Jeśli lubicie książki wielopłaszczyznowe lawirujące pomiędzy słowiańskim, a współczesnym światem i posiadające oryginalnych bohaterów to serdecznie polecam Wam „Wiedźmę” autorstwa Anny Sokalskiej. Historia wykreowana przez autorkę skrywa w sobie magiczny klimat, wciąga już od pierwszych stron i zapewnia czytelnikowi dużo wrażeń.

„Wiedźma” to ciekawe rozpoczęcie cyklu „Opowieści z Wieloświata”. Wiele tajemnic, aura niepewności, spójna całość i opisy, które bardzo pobudzają wyobraźnie spowodowały, iż na kilka godzin oderwałam się od rzeczywistości i dałam się porwać postaciom ze słowiańskich legend. Czekam na kolejny tom! GARŚĆ INFORMACJI O KSIĄŻCE 

Tytuł: "Wiedźma"
Autor: Anna Sokalska 
Wydawnictwo: Lira
Ilość stron: 416
Oprawa: Miękka 
Moja ocena: 8/10
Premiera: 6. lutego 2019
Za książę do recenzji dziękuję Wydawnictwu Lira.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. ♥