sobota, 23 lutego 2019

322. "Zostań ze mną" - K.A. Tucker || RECENZJA„Mimowolnie myślę, że właśnie dzięki Jonahowi mi lepiej. A przynajmniej sprawia, że wszystko boli odrobinę mniej”.

Calla Fletcher dowiaduje się, że jej ojciec, którego nie widziała od dwudziestu czterech lat jest chory. Pakuje walizki i wyrusza na Alaskę do miasteczka, w którym się urodziła. Podczas gdy dziewczyna stara się przyzwyczaić do surowego środowiska oraz przezwyciężyć trudną relację z ojcem, arogancki i pewny siebie pilot, Jonah ostudza jej zapał i na każdym kroku udowodnia, iż Calla nie odnajdzie się na Alasce. Jednak wkrótce bohaterowie nawiązują nić porozumienia. Czy mimo tak wielu różnic odkryją w sobie uczucia, jakich do tej pory nie było im dane poczuć?

„Zostań ze mną” to historia o wybaczaniu, odnajdywaniu się w nieznanym dotąd miejscu, budowaniu nowych znajomości i miłości. Autorka ciekawie i subtelnie opisuje relację ojca i córki, którzy przypuszczalnie mają mało czasu, aby nadrobić to, co im umknęło. Wątek romantyczny oraz sukcesywnie i stopniowo rodzące się uczucie pomiędzy głównymi bohaterami jest wyjątkowe i posiadające autentyczne emocje.

Piękne opisy Alaski, jakie znajdziemy w niniejszej publikacji dają poczucie czytelnikowi, jakby również aktualnie tam przebywał. Tucker zadbała także o wyrazistą kreację bohaterów-pierwszoosobowych, jak i pobocznych. Calla przechodzi metamorfozę na oczach odbiorcy, zaś Jonah, miejscowy pilot skrada serce za sprawą swojej szczerości i błyskotliwości. Muszę jednak nadmienić, iż pojawiło się kilka fragmentów, które nieco mnie znużył, ale z każdą kolejną stroną było coraz lepiej. Serdecznie polecam. Nie tylko fanom autorki.GARŚĆ INFORMACJI O KSIĄŻCE 
Tytuł: "Zostań ze mną"
Autor: K.A. Tucker
Wydawnictwo: Filia
Ilość stron: 467
Oprawa: Miękka 
Moja ocena: 7/10
Premiera: 20. lutego 2019
Za książę do recenzji dziękuję Wydawnictwu Filia.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. ♥