wtorek, 12 lutego 2019

318. "Trudna miłość" - Gabriela Gargaś || RECENZJA"Ludzie tak rzadko używają wszystkich zmysłów, jakie ofiarował im Bóg. A życia trzeba też dotknąć, pomacać, poczuć, posmakować, powdychać jego zapach. Czasem dobrze jest zamknąć oczy i spojrzeć na świat otwartym sercem. Zachłysnąć się życiem. Jak niewidomy".Bohaterką książki "Trudna miłość" jest trzydziestodziewięcioletnia Natalia, żona Wiktora, mama Julki. Natalia żyje z dnia na dzień, bez żadnego wyznaczonego celu - poświęca się tylko rodzinie. Z czasem życie kobiety nabiera rumieńców, a to wszystko za sprawą Nieznajomego. Mężczyzna wydaje się być ucieleśnieniem marzeń Natalii. Jednak później okazuje się, że nic nie jest takie, jak kobieta myślała na początku...

Gabriela Gargaś oddaje w ręce czytelników przejmującą historię, która bez wątpienia mogłaby wydarzyć się naprawdę. "Trudna miłość" wypełniona jest przede wszystkim emocjami, a także obrazuje realne i autentyczne problemy, z którym dość często borykają się kobiety - rutyna w małżeństwie, brak czułości, niedomówienia. 

Gabriela Gargaś za sprawą swoich bohaterów pokazuje, iż zawsze powinniśmy walczyć z przeciwnościami losu, jak i mierzyć się z własnymi słabościami. "Trudna miłość' to także historia, która skłania czytelnika do refleksji i wyciągnięcia pewnych wniosków. Ukazuje różne oblicza miłości, a także trudności jakie pojawiają się wraz z chorobą dziecka. Historia o miłości, wybaczeniu i zrozumieniu. Serdecznie polecam!

„Jest na świecie taka miłość, która jest bezinteresowna i najprawdziwsza ze wszystkich – to miłość matki do dziecka. Choćby nie wiem co się stało, choćby nie wiem jak bardzo własne dziecko cię zawiodło, zraniło, to i tak będziesz je kochać ze wszystkich sił. Ta miłość jest jedną z najpiękniejszych miłości”.
GARŚĆ INFORMACJI O KSIĄŻCE 
Tytuł: "Trudna miłość"
Autor:  Gabriela Gargaś
Wydawnictwo: DRAGON
Ilość stron: 349
Oprawa: Miękka
Moja ocena: 7/10

Za możliwość przeczytania książki 
dziękuję Wydawnictwu Dragon.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. ♥