niedziela, 4 lutego 2018

"Pragnienia Elżbiety" - Aneta Krasińska [ZAPOWIEDŹ PATRONACKA]

Jest mi niezmiernie miło Was poinformować, iż mój blog: NIE OCENIAM PO OKŁADKACH objął patronatem medialnym książkę: „Pragnienia Elżbiety” – Anety Krasińskiej.


W drugiej części trylogii Małe tęsknoty spotykamy znajome już bohaterki: Kalinę, Elżbietę i Lenę. Pewnego dnia przewrotny los przypadkowo splótł ze sobą ich losy i wywrócił ich życie do góry nogami. Każda na własną rękę usiłuje się pozbierać i rozliczyć z demonami przeszłości. Elżbieta po wypadku zapada w śpiączkę i choć nie ma z nią kontaktu, ona sama odbywa podróż w przeszłość, do wydarzeń z młodości, które położyły się cieniem na całym jej życiu. Kalina traci dziecko i dręczona wyrzutami sumienia nie jest w stanie wrócić do pracy, która do tej pory dawała jej mnóstwo satysfakcji. Dodatkowo żyje w ciągłym lęku, że trafi do więzienia za spowodowanie wypadku. Lena, najmłodsza z bohaterek, wciąż ma problemy z budowaniem relacji. Nie znajduje wspólnego języka z rówieśnikami, nie lubi chodzić do szkoły. Kiedy spotyka dużo starszego od siebie Adama, przez chwilę wierzy, że teraz wszystko w jej życiu się zmieni. Niestety, ten związek zwiastuje wyłącznie kłopoty… Czy kobiety będą umiały stawić czoło przeciwnościom i pierwszy raz w życiu powiedzieć, że są szczęśliwe?

Czy jesteście zainteresowani tym tytułem?

Fragment książki możecie przeczytać
>tutaj<

PREMIERA: 27/02/2018 

Zapraszam również na FANPAGE 
Anety Krasińskiej.

8 komentarzy:

 1. Gratuluję patronatu i przyznam że trochę zazdroszczę, bo sama bardzo chcę przeczytać tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję! Książka zapowiada się ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję patronatu. Nie czytałam żadnej książki tej autorki

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie! Gratuluję z całego serducha patronatu!!!

  kasiaiksiazki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluje patronatu. Czekam na premierę bo pierwsza część bardzo mi się podobała, ciekawa jestem jak ta historia się rozwinie

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję patronatu. Ciekawe wątki zostają poruszone w książce.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. ♥