poniedziałek, 2 lipca 2018

216. "Życie jest fajne" - Katarzyna Miller & Małgorzata Szcześniak || RECENZJA

Życie jest fajne, Katarzyna Miller & Małgorzata Szcześniak 
Wydawnictwo: ZWIERCIADŁO
Liczba stron:222

Życie jest fajne, to kolejna książka w dorobku literacki Katarzyny Miller - znanej psycholożki, psychoterapeutki, filozofki i poetki z kilkudziesięcioletnią praktyką terapeutyczną. Katarzyna Miller, jest autorką i współautorka wielu książek, m.in. Instrukcja obsługi kobiety, Instrukcja obsługi faceta, Nie bój się życia, Królowe życia i król, W życiu jak w kinie, Chcę być kochana tak jak chcę, Seksownik (Wydawnictwo Zwierciadło). Na stałe związana ze magazynem „Zwierciadło”.

Tym razem Katarzyna Miller oddaje w ręce czytelników praktyczny i użyteczny poradnik, który podsuwa czytelnikom rozwiązania dotyczące problemów życia codziennego.  Katarzyna Miller w niniejszym poradniku rozmawia z Małgorzatą Szcześniak polonistką, pedagogiem i dziennikarką. Małgorzata była redaktorką prowadzącą w miesięcznikach o tematyce kobiecej, jest autorka poradnika psychologicznego Sukces w rozmiarze XXL.

Cała książka została podzielona na 10 rozdziałów, które w rezultacie tworzą przekonywujący całokształt. Autorki rozmawiają głównie o: byciu rodzicem, pracy, narzeczeństwie, małżeństwie, seksie, teściowej, dzieciach, kochanku oraz singielkach. Poruszane tematy, są jak najbardziej aktualne na dzisiejsze czasy i co najważniejsze, dobrze nam znane. Przez karty niniejszej publikacji przewija się wiele pytań, które z pewnością kiedyś zrodziły się w głowie niejednej kobiety. Zapewnia Was, że właśnie w tej książce znajdziecie na nie odpowiedzi. 

Człowiek jest tak skonstruowany, że pamięta wszystko. 

Przyznaję, iż bardzo dobrze czytało mi się rozmowę Katarzyny z Małgorzatą. Dowiedziałam się wielu interesujących rzeczy, niejednokrotnie popadłam w stan zadumy i refleksyjność. Rozmowy autorek, dają możliwość czytelnikowi wglądu we własne życie i zastanowienie się jak my sami postępujemy. Książka idealna na wakacje, dla młodych kobiet i starszych. Serdecznie polecam.


Za możliwość przeczytania książki, serdecznie dziękuję Wydawnictwu Zwierciadło.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. ♥