niedziela, 16 czerwca 2019

385. "Zapomnij o mnie" - Roma Nowicz || PATRONAT MEDIALNY"(...) nie potrafił odnaleźć tego, co zawsze znajdował w Ginie. A może działo się tak dlatego, że szukał w każdej kochance odbicia swojej wielkiej miłości, o której nie potrafił zapomnieć mimo upływu lat?".

Przystojny Marco Antonelli ma wszystko. Wspaniałych i oddanych przyjaciół, bogatego ojca i cudowną kobietę, Ginę Sorento. Stare przysłowie głosi, że wszystko, co dobre szybko, się kończy. Tak też było w przypadku Marco. Pewnego dnia życie mężczyzny zmienia się radykalnie. Jego ojciec bankrutuje i popełnia samobójstwo, przyjaciele odsuwają się, a ukochana zostawia Marco, by wyjść za mąż za Alberta Daviciego, dobrego znajomego Antonelliego.

"Dzisiaj pozostała mu jedynie pustka i ponura prawda. 
Gina odeszła na zawsze".

Marco wraca w rodzinne strony po piętnastu latach. Dzięki swojemu uporowi, determinacji i zawziętości odbił się od dna i znowu jest zamożnym, cenionym i szanowanym człowiekiem. Mężczyzna pragnie rozliczyć się z przeszłością, znieważyć swoją największą i jedyną miłość oraz dowiedzieć się, co stało się głównym prowodyrem, który popchnął wrogów do pozbawienia jego ojca majątku. Czy Marco odkryje prawdę? Czy pozna tajemnice? Czy uda mi się rozliczyć z przeszłości? Czy Gina nadal jest mu pisana? Czy uczucie, które niegdyś ich połączyło nadal się tli?

"Naprawdę myślał, że to wszystko pomoże uporać mu się z jego uczuciami. A może chorymi mrzonkami i wspomnieniami, które nie pozwalały mu oddychać pełną piersią".

"Zapomnij o mnie" autorstwa Romy Nowicz to przede wszystkim powieść o cielesnym uzależnieniu, o miłości prawdziwej i silnej. To również historia o utracie bliskiej osoby, zdradzie, poświęceniu, żądzy zemsty. Pełna pasji, namiętności, pożądania i żaru. Autorka stworzyła historię wyjątkowo wciągającą, skrywająca w sobie elementy dramatu, mocnego erotyka oraz thrillera. Nastrój zagadkowości, z którym również się tutaj spotykamy podkręca tempo akcji i powoduje, iż czytelnikowi trudno jest się oderwać od kolejnych stron. Czy spotkanie po latach pozwoli Marco poznać odpowiedzi na dręczące go pytania? Co Gina przed nim ukrywa? 

"Weszłaś do mojego serca, umościłaś sobie w nim gniazdko
 i pragnę, być pozostała w nim na zawsze".

Można śmiało stwierdzić, iż Roma Nowicz wchodzi na rynek wydawniczy z głośnym przytupem. Stworzenie debiutu o zabarwieniu erotycznym, dramatycznym i sensacyjnym, który pochłania czytelnika już od samego początku, zapewnia wiele wrażeń, wywołuje emocje i rumieńce na twarzy, a także przyprawia o przyspieszone bicie serca jest nie lada wyzwaniem. Romie Nowicz się udało. Przeczytajcie i przekonajcie się sami!


REKOMENDUJĄC: „Zapomnij o mnie” to kompozycja namiętności, pożądania i miłości. To niezwykle elektryzująca, porywcza i pełna żaru historia, która udowadnia, iż prawdziwa miłość jest w stanie przezwyciężyć wszystkie życiowe sztormy i burze. Serdecznie polecam!GARŚĆ INFORMACJI O KSIĄŻCE 
Tytuł: "Zapomnij o mnie"
Autor: Roma Nowicz
Wydawnictwo: Videograf
Ilość stron: 320
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami 
Moja ocena: 8/10
Premiera: 18.06.2019
Za możliwość przeczytania i patronowania 
książki dziękuję Wydawnictwu Videograf.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. ♥