sobota, 22 czerwca 2019

391. "Ring Girl" - K.N. Haner || PATRONAT MEDIALNY

"Miłość była dla mnie przereklamowana, a ludzie przez nią stawali się inni, bezmyślni, podejmowali nieodpowiednie decyzje, a potem kończyli ze złamanym sercem".

Książka pod patronatem Nie oceniam po okładkach.

Eden Turner jest singielką, studiuje zarządzanie i żyje z pieniędzy ojca - byłego Mistrzem Świata w boksie. Pewnego dnia podczas gali, na którą wybrała się z przyjacielem spotyka Logana "Dantego" Johnsona, utalentowanego pięściarza, pretendentem do tytuły. Dziewczyna przypomina sobie, iż Logan kiedyś był uczniem jej ojca, ale nie zamierza mu o tym mówić. Co się stanie, gdy prawda o tożsamości Eden wyjdzie na jaw? Czy bohaterów połączy uczucie? Czy zasługują na wspólne szczęście?
"Logan był jak zakazany owoc. Nie powinnam wdawać się z nim w jakąkolwiek relację, ale to było silniejsze ode mnie".
K.N. Haner po raz kolejny stworzyła ciekawą historię, w której oprócz miłości, pożądania i namiętności poruszyła kwestię trudnej, toksycznej relacji z ojcem, ukrywania swojej tożsamości, nieprzemyślanych decyzji, poczucia winy, tajemnic z przeszłości, kłamstw, a także ponoszenia odpowiedzialności za swoje błędy. "Ring girl" to również historia o boksie,  gniewie, odtrąceniu i udawaniu kogoś, kim się nie jest. 

Ludzie bardzo często zakładają maski, stwarzają pozory, zazwyczaj by zadowolić innych. Ale, ile czasu można udawać? Ile czasu można podporządkowywać się komuś i robić to, czego on żąda. Logan jest nieustannie kontrolowany, walczy z presją i próbuje spełniać ambicje i oczekiwania swojego ojca. Z kolei Eden ukrywa swoje pochodzenie przed Loganem, bo nie chce by ten oceniał ją przez pryzmat tego, kto ją wychował. Przypadkowe spotkanie bohaterów staję się początkiem zmian w ich życiu. Jednak oprócz zmian, pojawi się szereg trudności, komplikacji i dylematów. Czy Eden i Logan pokonają przeciwności? A może miłość w ogóle im nie jest pisana? O tym musicie przekonać się już sami!
"Wprowadziłaś w moje życie coś, czego dawno nie czułem. Spokój. Mimo wszystko czułem się przy tobie spokojny, bo moja przeszłość taka na pewno nie była".
REASUMUJĄC: "Ring Girl" to historia o miłości, pasji, ukrytych pragnieniach, kłamstwach, podporządkowywaniu się i trudnych relacjach rodzinnych. K.N. Haner stworzyła historię, która udowadnia, że nieważne, ile razy upadniemy, ważne jest to, by przyznać się do swoich potknięć, próbować je naprawić, wyciągać wnioski i iść dalej z podniesioną głową. Bo przecież każdy z nas zasługuje na szczęście. Polecam!
GARŚĆ INFORMACJI O KSIĄŻCE
Tytuł: "Ring Girl"
Autor: K.N. Haner
Wydawnictwo: Kobiece
Ilość stron: 274
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Moja ocena: 7/10
Data premiery: 3 lipca 2019

Za możliwość przeczytania i patronowania książki 
serdecznie dziękuję K.N. Haner oraz Wydawnictwu Kobiece.


Polub Fanpage K.N. Haner na Facebooku.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. ♥