poniedziałek, 10 czerwca 2019

383. "Ty i ja. Dwa różne światy. Część 2 i 3" - Elżbieta Kosobucka || PATRONAT MEDIALNY


„Życie jest wspaniałą przygodą, wówczas, gdy mamy odwagę podejmować trudne decyzje i mamy kogoś z kim możemy je dzielić w prawdzie, a tego się oboje uczyliśmy”.

Ty i ja dwa różne światy jest opowieścią o związku dwojga młodych ludzi, w którym pragnienie dawania miłości prowadzi do przekraczania własnych ograniczeń, w którym słowa mają znaczenie, a miłości należy się uczyć. Prosta historia serca, gdzie miłość pokonuje wszelkie przeszkody, bo ona jest najpotężniejszą zwierzchnością. Nie złość, nie gniew, nie egoizm, nie ty dla mnie, ale ja dla ciebie…

Czy warto zaryzykować własne życie? A może to jedyna droga, aby go nie stracić i żyć prawdziwie. Natalia wbrew rozsądkowi porzuca wszystko co znała do tej pory, aby wejść w świat, który zdaje się rządzić innymi prawami. Młoda kobieta stawia miłość na pierwszym miejscu, gdy na szali po przeciwnej stronie jest ryzyko utraty zdrowia. Bohaterka niesie tajemnicę, która napawa ją lękiem i wierzy, że sama musi stawić jej czoła. Czy otworzy swoje serce wystarczająco szeroko, aby nie bać się kochać w pełni

Piękno ma wielu wrogów na tym świecie, ale siła mężczyzny jest w stanie ich pokonać. Każdy mężczyzna nosi w sobie wojownika, ale nie każdy potrafi zaryzykować, aby się nim stać. Czy młody biznesmen sprosta wyzwaniom postawionym na ścieżce jego życia? 
[opis: e-bookowo.pl]


***

Ciekawa, intrygująca, zaskakująca, ukrywająca w sobie niebezpieczeństwo, ale jednocześnie pełna cennych wartości i refleksji - tymi słowami mogłabym w skrócie określić książkę "Ty i ja. Dwa różne światy. Tom 2 i 3".

Kontynuacja i zwieńczenie losów Natalii i Kamila, których mieliśmy okazję poznać w książce "Ty i ja dwa różne światy. Część 1" to przede wszystkimi opowieść o miłości, która zawsze wymaga cierpliwości, zrozumienia, poświęcenia, akceptacji, szczerości i dialogu. 

Elżbieta Kosobucka po raz kolejny oddaje w ręce czytelników niejednoznaczną i wypełnioną emocjami powieść, która oscyluje wokół istotnych, życiowych tematów. Autorka z lekkością pisze nie tylko o miłości i zaufaniu, ale także o akceptacji, marzeniach, chorobie, szacunku, uczciwości, wewnętrznych zasadach i religijnych przekonaniach, ukrytych pragnieniach, a także (co najważniejsze) o różnicach pomiędzy osobą żyjącą na przeciętnym poziomie, a osobą, posiadającą wszystko, o czym tylko zamarzy. 

Dzięki temu, iż w książce została zastosowana pierwszoosobowa narracja głównej bohaterki, czytelnik z bliska obserwuje zmiany, jakie zachodzą w jej życiu. A od pierwszego tomu wiele się zmieniło. Odkrywanie kolejnych fragmentów z życia bohaterów dostarczyło mi wiele wrażeń i różnorodnych, często sprzecznych, ale za to żywych emocji.

"Ty i ja. Dwa różne światy. Tom 2 i 3" to kompozycja trudności, dylematów, napięcia, niepewności i odkrywania, co to znaczy być kobietą zakochaną w wzajemnością. To powieść stanowiąca wyboistą, pokrętną, naznaczą wieloma przeciwnościami i komplikacjami drogę ku szczęściu. Serdecznie polecam!

GARŚĆ INFORMACJI O KSIĄŻCE 
Tytuł: "Ty i ja. Dwa różne światy"
Część: 2 i 3
Autor: Elżbieta Kosobucka
Wydawnictwo: e-bookowo.pl
Ilość stron: 567
Oprawa: ebook
Moja ocena: 7/10

Za możliwość przeczytania i patronowania 
ebooka dziękuję Autorce.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. ♥