niedziela, 4 listopada 2018

268. "Mów własnym głosem. 50 lekcji jak głosić swoją prawdę" - Regina Brett || RECENZJA

"Mów własnym głosem. 50 lekcji jak głosić swoją prawdę" -  Regina Brett 

To już piąta książka Autorki, która inspiruje, skłania do refleksji, podnosi na duchu i motywuje do działania! Tym razem Regina oddaje w ręce czytelników pięćdziesiąt wyjątkowych lekcji o tym, jak wielką siłę mają słowa. Ta książka udowadnia, że lepiej jest mówić o tym co nas gnębi i boli, niż milczeć. Ważne jest to abyśmy głośno mówili o swoich trudnych doświadczeniach i przeżyciach. Ważne jest to, abyśmy głosili swoją prawdę, wówczas możemy odzyskać utraconą siłę. Pamiętajmy, że słowa mają wielką moc, bowiem słowa leczą.

"Życie nieustannie stwarza nam okazję do wykazania się odwagą".

Każda książka Reginy to przede wszystkim jej przeżycia i wydarzenia, które dużo dla niej znaczą, dlatego też spisała je i dzieli się nimi z czytelnikami. Tutaj także z tym się spotykamy. To właśnie dzięki temu, książka staje się bardzo wiarygodnym dziełem, bowiem każda lekcja jest autentyczną sytuacją, która kiedyś miała miejsce w życiu Autorki, albo jej znajomych. 

W twórczości Reginy przede wszystkim cenię to, iż Autorka nigdy nie nakazuje, że mamy zrobić tak i tak, że takie a nie inne wyjście z sytuacji będzie najlepsze. Reginy podpowiada, daje wskazówki, inspiruje i zachęca do działania i to jest piękne. 

Jest to także książka o marzeniach, samoakceptacji, asertywności, poszerzaniu swojej wiedzy, zaufaniu, jak i o autorytetach. Autorka kładzie również nacisk na to, abyśmy pisali, jeśli mamy taką wewnętrzną potrzebę, szukali inspiracji i nie bali się tego!

"Jesteśmy potrzebni światu na wiele różnych sposobów. Poszukaj własnego".

Kolejna książka Reginy, która udowadnia, że niemożliwe może stać się możliwe. Serdecznie polecam!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. ♥