piątek, 9 listopada 2018

270. "Zagubione życie" - Piotr Podgórski || PATRONAT MEDIALNY"Zagubione życie" - Piotr Podgórski


Czterdziestosiedmioletnia Jolanta wiedzie spokojne i komfortowe życie u boku swojego drugiego męża Szymona, który jest cenionym i szanowanym biznesmenem. Wszystko w życiu kobiety układa się pomyślnie, aż do momentu kiedy pewnego dnia otrzymuje telefon z agencji detektywistycznej z wiadomością, iż jej pierwszy małżonek, który zaginął kilkanaście lat temu prawdopodobnie żyje... Czy przypuszczenia okażą się prawdą? Jolanta czuje się zagubiona i zdruzgotana zaistniałą sytuacja. Nie wie co ma robić i jak się zachować. Na domiar złego okazuje się również, iż jej ukochany mąż ma kochankę... Czy Jolanta rozwiedzie się z Szymonem i wróci do Pawła? Czy w życiu kobiety zagości jeszcze kiedyś spokój i stabilizacja?

Historia spisana przez Piotra Podgórskiego wciąga już od pierwszy stron. Intrygująca fabuła napędza bieg wydarzeń i wzbudza wiele emocji. Stopniowane napięcie, wiele pytań, ciągła niepewność powoduje, iż tak naprawdę do końca nie wiemy jaki będzie finał tej historii. Ciekawa i niejednoznaczna kreacja bohaterów, lekki i plastyczny język jakim operuje autor to kolejne z atutów niniejszego tytułu.

"Zagubione życie" to przede wszystkim historia o poszukiwaniu prawdy, relacjach międzyludzkich, zdradzie, cierpieniu i bólu po stracie. To także historia, która wyraziście obrazuje odbiory, iż prawda zawsze wyjdzie na jaw, nawet jeśli bardzo byśmy starali się ją ukryć.

Polecam wszystkim zainteresowany. 

Za możliwość przeczytania i patronowania 
książki dziękuję Wydawnictwu Lucky.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. ♥