czwartek, 15 listopada 2018

274. "RysowAnka szczęścia - podpowiednik myślenia wizualnego" - Anna Zielińska-Stecyna || PATRONAT MEDIALNY
„RysowAnka szczęścia - podpowiednik myślenia wizualnego" - Anna Zielińska-Stecyna


RysowAnka szczęścia” to niebywale inspirująca, ciekawa, mądra i wartościowa publikacja. Autorka zabiera czytelnika w podróż po swoim świecie i opowiada o tym jak kiedyś postrzegała ludzi i świat, a jak jest teraz. Anna przemawia do czytelnika słowem oraz obrazem. Za pomocą rysunków, które zostały umieszczone i wykonane przez Annę, czytelnik ma możliwość pełniejszego wyobrażenia sobie oraz zapamiętania tego co akurat autorka chciała przekazać. Anna w swojej książce często kieruje pytania do odbiorcy, które domagają się odpowiedzi. Ponadto po każdym rozdziale pojawia się podsumowanie, które pozwala na chwile refleksji na temat tego co przed chwilą zostało nam opowiedziane.


W „RysowAnce szczęścia” przede wszystkim poznajemy doświadczenia i przeżyć autorki z przeróżnymi ludźmi, z którymi stykała się w swoim dorosłym życiu i którzy odegrali w nim znaczącą rolę.

Anna pasjonuje się Myśleniem Wizualnym, dlatego też zdecydowała się umieścić w swojej książce własnoręcznie wykonane rysunki. Myślę, że to bardzo duży atut tej publikacji. Rysunki pozwalają na lepsze zapamiętanie zawartych słów, są przyjemne dla oka i stanowią uatrakcyjnienie.


Anna dzieli się z czytelnikami swoją wiedzą i zdobytym doświadczeniem, opowiada o swoich celach i marzeniach, a co ważniejsze podpowiada jak w życiu codziennym możemy wykorzystać myślenie wizualne, by czuć się spełnionym życiowo i zawodowo.

W książce nie zabrakło również narzędzi i metod, które każdy z nas może wykorzystać w swoim życiu codziennym do osiągnięcia danego celu czy marzenia. Jeśli rozpiszemy swoje plany na pomocą metody SMART na pewno będzie nam łatwiej ocenić, czy to o czym marzymy ma szanse na spełnienie.

Serdecznie polecam! ❤️

Za możliwość przeczytania 
i patronowania książki dziękuje autorce.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. ♥