środa, 5 grudnia 2018

285. "Dom pełen kłamstw" - Karolina Wójciak || PATRONAT MEDIALNY"Dom pełen kłamstw" - Karolina Wójciak

Zazwyczaj wydaje się nam, że znamy osoby, które są nam bardzo bliskie. Co zrobić jednak, kiedy taka osoba odchodzi już na zawsze, zaś na jaw wychodzą fakty, o których się nie miało pojęcia?
"Los zabrał mi go tak niesprawiedliwie szybko, wydarł go z rąk, nie patrząc na to, że moje serce roztrzaskało się na milion kawałków".
Główna bohaterka Kaja dowiaduje się, iż jej mąż zginął w wypadku. Cały jej dotychczasowy świat lega w gruzach. Pogrążona w rozpaczy, ból, żałobie i ogromnej tęsknocie za mężczyzną nie jest w stanie zajmować się nawet domem i dziećmi. Na całe szczęście z pomocą wkracza mama Kai i z zaangażowaniem zajmuje się wnukami. W końcu kobieta odnajduję w sobie trochę siły i postanawia zająć się odzyskaniem pieniędzy z ubezpieczenia męża. Niby wszystko idzie w dobrym kierunku, ale najpierw Kaja dowiaduje się, iż jej mąż w chwili wypadku był pod działaniem środków odurzających, potem otrzymuje niejednoznaczną wiadomość od kolegi Michała, który domaga się spotkania. Czy te dwie sytuacje staną się zalążkiem tragedii? Czy Sebastian, policjant pomoże Kai poznać prawdę, skrzętnie skrywaną przez jej męża?
 
Autorka oddaje w ręce czytelnika książkę pełną emocji. Skrupulatnie poszukiwanie prawdy wraz z Kają było niebywałą przygodą. Dopasowywanie kolejnych elementów, zawiłej układani niejednokrotnie przyprawiło mnie o przyspieszone bicie serca. Musze przyznać, iż historia niesamowicie wciąga, angażuje i zapewnia cały wachlarz emocji. Autorka potrafi stopniować napięcie, budować dynamiczne dialogi i wartką akcję. Nim się obejrzycie będziecie czytać ostatnie strony tej powieść, zaś po skończeniu stwierdzicie: wow! ale to było dobre!

"Dom pełen kłamstw" to niebywale intrygująca i nieoczywista historia, gdzie ból po starcie przeplata się z tajemnicą, odkrywaniem prawdy i... miłością. 

Gwarantuje, że historia spisana przez Karolinę Wójcik zapewni Wam wiele emocji, a także skłoni do refleksji. Koniecznie przeczytajcie!


Za możliwość przeczytania i patronowania 
książki serdecznie dziękuję Autorce.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. ♥