czwartek, 13 grudnia 2018

291. "Tylko dla ciebie" - Vi Keeland || RECENZJA


"Tylko dla ciebie" - Vi Keeland

„Tylko dla ciebie” to drugi tom serii „Cole”. Pierwszy tom z tego cyklu - „Tylko twój” bardzo podobał mi się, dlatego też byłam ciekawa jak potoczą się dalsze losy bohaterów. Czy gorący, wakacyjny romans będzie miał szansę przetrwać i zmienić się w coś stabilnego i pewnego?

Życie Sydney w przeciągu kilku miesięcy wywróciło się do góry nogami. Kobieta oprócz tego, iż zerwała zaręczyny z Michaelem, zaś potem wraz ze swoją przyjaciółką Sienną spędziła miesiąc miodowy na Hawajach, to także poznała niesamowicie przystojnego Jacka, który skradł jej serce. Przypadkowe spotkanie stało się zalążkiem do trwałego związku. Czy bohaterowie mają szansę na stworzenie trwałego związku? Ponadto Sydney porzuciła pracę nauczycielki muzyki, przeprowadziła się z Bostonu do Nowego Jorku i po raz kolejny zaczęła śpiewać. A teraz? Wspólnie z Sienną będzie otwierać koncerty jednego z najbardziej popularnych zespołów na świecie. Czy Sydney zniesie  rozłąkę i ogromną tęsknotę za Jackiem, jaka będzie jej towarzyszyć podczas tras koncertowych? Czy Jack pokona swoją zazdrość o Sydney? Czy związek na odległość ma szanse przetrwać?

Autorka w tym tomie nie oszczędziła Jacka. Mężczyzna będzie musiał zmierzyć się z tragedią, która wstrząśnie jego dotąd  poukładanym życiem. Czy będzie w stanie się podnieść? Jedno jest pewne. Jack będzie potrzebował ukochanej bardziej niż dotychczas. 

Cieszę się, że autorka po raz kolejny zdecydowała się, na zastosowanie narracji pierwszoosobowej. Dzięki takowemu rozwiązaniu dystans pomiędzy czytelnikiem, a bohaterem się skraca, mamy również możliwość zżycia się z Sydney. Wnikamy w jej psychikę, poznajemy wszystkie myśli, wątpliwości, rozterki. Sydney odsłania przed czytelnikiem swoją duszę, ze szczegółami opowiada o tym, co ją martwi, boli i trapi.

I choć historia może wydać się trochę schematyczna i mało oryginalna, to i tak nie żałuję, że ją przeczytałam. Autorka posiada bardzo lekki styl i potrafi przyciągnąć uwagę czytelnika już od samego początku. 


Reasumując: „Tylko dla ciebie” to bardzo lekka i niezobowiązująca historia, która pozwala odciąć się od otaczającej rzeczywistości na kilka godzin. Ponadto to w szczególności historia o miłości, tęsknocie i zaufaniu. To także książka, która wystawia uczucie bohaterów na próbę i pokazuje, czy rozłąka jest w stanie zgasić namiętność i pożądanie jakie wykiełkowało pomiędzy bohaterami. Pełna intryg, dylematów oraz wzlotów i upadków. Zdecydowanie lepsza od swojej poprzedniczki. Polecam fankom romansów. 


Książkę "Tylko dla ciebie" możecie zakupić na stronie księgarni taniaksiażka.pl

Nowości w księgarni Tania książka.

Za możliwość przeczytania książki 
serdecznie dziękuję księgarni Tania książka.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. ♥