poniedziałek, 8 kwietnia 2019

352. "Zakręty losu. Historia Lukasa" - Agnieszka Lingas-Łoniewska || RECENZJA
"Wszystko, co robimy w życiu, ma swoje odbicie gdzieś indziej. Wpływa na życie innych ludzi i nasze własne także”.

Ostatni tom trylogii „Zakręty losu” został przedstawiony z punktu widzenia Łukasza Borowskiego. Można śmiało przyznać, iż niniejszy tom stanowi pewnego rodzaju rozrachunek, spowiedź za wymuszenia, narkotyki i przestępstwa. Czytelnik otrzymał możliwość spojrzenia na przeszłość Łukasza jego oczami. Obserwuje momenty trudne, przełomowe, fundamentalne. 

Autorka przedstawiała zwieńczenie cyklu bez zbędnego kolorytu i jakichkolwiek usprawiedliwień. Na całe szczęście „Historia Lukasa” nie stanowi powtórki poprzednich część. To właśnie w tym tomie kompletnie i w zupełności dowiadujemy się, jak wyglądało życie Lukasa. Kim jest? Dlaczego zbłądził i wstąpił na złą drogę? Jak to się stało, że w zawrotnym tempie zrobił karierę w mafii?

Mężczyzna wiele przeszedł, wiele widział i dźwiga na swoich barkach ciężki bagaż doświadczeń. "Historia Lukasa" udowodnia także, iż nigdy nie powiśmy oceniać człowieka po pozorach. 

„Życie pozbawione miłości jest nic niewarte.”

"Zakręty losu. Historia Lukasa" stanowi bezkompromisowe, brutalne i mocne zwieńczenie cyklu. Gwarantuje skrajne emocje i zapewnia wiele wrażeń. Myślę, że kiedyś wrócę do tej trylogii. Polecam!

GARŚĆ INFORMACJI O KSIĄŻCE 
Tytuł: "Zakręty losu. Historia Lukasa"
Autor: Agnieszka Lingas-Łoniewska
Wydawnictwo: BURDA
Ilość stron: 318
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Moja ocena: 7/10

Książki do recenzji otrzymałam 
w ramach współpracy z serwisem Jakkupowac.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. ♥