niedziela, 14 kwietnia 2019

"Pod niebieskim księżycem" - Magdalena Kołosowska || ZAPOWIEDŹ PATRONACKA

ZAPOWIEDŹ PATRONACKA

Jest mi niezmiernie miło poinformować, iż mój blog Nie oceniam po okładkach objął patronatem medialnym książkę "Pod niebieskim księżycem" autorstwa Magdaleny Kołosowskiej

PREMIERA: 14.05.2019 r.

Życie nie rozpieszczało najstarszej z sióstr – pospiesznie zawarte małżeństwo okazało się pomyłką i w końcu wali się hukiem. Karolina nie przyjmuje tego jak porażki, wręcz przeciwnie, chce jak najszybciej uporządkować swoje życie, aby zrobić w nim miejsce dla… Marcina. Jest zakochana, kochana i szczęśliwa. Czuje, że wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Życie potrafi jednak zaskakiwać. Jedna rozmowa psuje idealny obraz jej nowego związku i rzuca nowe światło na wybranka. Czy Karolina, rozdarta pomiędzy tym, co mówi jej serce, a tym, czego się obawia, podejmie w końcu decyzję? Czy możliwe jest spełnienie jej marzeń? Co przyniesie Karolinie niebieski księżyc? Dowiecie się w drugim tomie trylogii „Lepsze jutro”.


REKOMENDUJĄC: Autorka po raz kolejny angażuje, porusza i skłania do refleksji, a także udowadnia, iż nie boi się pisać o tematach trudnych i bolesnych. To historia o podejmowaniu skomplikowanych decyzji oraz niekończącej się walce o własne szczęście. Serdecznie polecam!  

Moją recenzję pierwszego tomu - "Słońce za horyzontem" znajdziecie tutaj.

Czytaliście pierwszy tom?
Czekacie na drugi?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. ♥