niedziela, 7 maja 2017

BOOK TOUR Z PRZYGODAMI MATYLDY


Dzień dobry!


Nie oceniam po okładkach wraz z Lottaczyta [KLIK] przygotowały dla was Book Tour z przygodami Matyldy. „Drugie życie Matyldy” oraz „Nie pytaj dlaczego”  to pełne emocji książki Magdaleny Trubowicz. W ramach Book Tour możecie przeczytać obie. Jeżeli ktoś ma chęć tylko na jedną część wystarczy zaznaczyć. Żeby nie robić zamieszania trafią do was obie książki. Wy jednak spokojnie przeczytacie tylko te część do której się zobowiązaliście. Dlaczego tak? Wiemy, że sporo osób czytało pierwszą część. Wysyłanie książek pojedynczo wprowadzi zbędne zamieszanie dla osób chętnych na obie części...


Regulamin będzie krótki ale bardzo konkretny.

Zgłoszenia: w komentarzu na FANPAGE napiszcie ZGŁASZAM SIĘ JAKO CZYTELNIK/RECENZENT (+LINK DO BLOGA). Dodajcie też informacje czy chcecie otrzymać obie czy jedną część (którą?). Wyślijcie mail z adresem korespondencyjnym na lottaczyta@wp.pl, w tytule podając “MATYLDA”. Zgłaszać można się u obu organizatorek.

Zapisy trwają przez cały okres krążenia książki. Maksymalna liczba uczestników to 30 osób. 20 dni na przeczytanie i wysłanie książki. Wysyłka rejestrowana! Recenzenci oraz czytelnicy zobowiązani są do dodania opinii/recenzji o książce. Recenzenci na blogu (będzie miło jeśli na innych portalach). Czytelnicy na Lubimy Czytać. (Czas: kolejne 10 dni). W recenzji zaznaczcie, iż książka została przeczytana w ramach Book Tour zorganizowanego przez Lotta czyta oraz Nie oceniam po okładkach przy wsparciu wydawnictwa Videograf.


Gdy tylko książka do was dotrze napiszcie mail na lottaczyta@wp.pl w celu otrzymania adresu kolejnej osoby!

Oficjalna lista book tour będzie na bieżąco uzupełniana.

Najważniejsze! Im więcej notatek w książce tym ciekawiej. Bawcie się dobrze! Nie zapomnijcie o robieniu zdjęć gdy egzemplarz będzie u Was.

Oznaczajcie nas na zdjęciach!


Za udostępnienie książki dziękujemy  
Wydawnictwu Videograf.Linki do recenzji:

4 komentarze:

 1. Fajna sprawa! Chętnie wzięłabym udział, ale niestety za granicy ciężko o coś takiego ..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chcesz? Europa czy dalej? Jeżeli Europa to napisz meila na lottaczyta@wp.pl i zgłoś się pod postem na facebooku u nieoceniampookladkach lub u mnie :-) coś wymyślimy :-)

   Usuń
 2. Zgłoszenie wysłane! :)
  aga-zaczytana.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. ♥