sobota, 1 kwietnia 2017

ZAPOWIEDŹ PATRONACKA - Nie pytaj dlaczego - Magdalena TrubowiczJest mi niezmiernie miło poinformować, iż mój blog: Nie oceniam po okładkach objął patronatem medialnym powieść: Nie pytaj dlaczego - Magdaleny Trubowicz.  
Premiera przewidziana jest na drugą połowę kwietnia!

💜💜💜💜💜

Kilka słów o książce...
Kontynuacja losów Matyldy Nowickiej - bohaterki znakomitej powieści Drugie życie Matyldy. Po niespodziewanym rozstaniu z ukochanym synem Matylda podejmuje heroiczną walkę o jego odzyskanie. Wspiera ją ukochany Rafał, rodzeństwo, przyjaciele... a także detektyw Dawid Jarosz - kolejna mroczna postać z przeszłości Matyldy. Kobieta toczy bój z milionami fałszywych tropów, ale także z samą sobą i nękającymi ją wciąż wątpliwościami. Okazuje się bowiem, że odzyskanie Oskara wymaga więcej poświęcenia i ofiar, niż ktokolwiek jest w stanie sobie wyobrazić. A zupełnie nowe, zaskakujące okoliczności i zwroty akcji dokładają kolejnych kamieni na już i tak wyboistej drodze. Kiedy spośród mglistej nawałnicy zdarzeń zaczynają się wyłaniać klarowne rozwiązania, w Matyldę Nowicką wstępuje nowa siła i wiara w nadchodzący kres jej życiowych zakrętów. Nie wie jednak, że - jak mawiał Charles Dickens - "Życie to łańcuch połączonych z sobą rozstań".
Recenzja Nie pytaj dlaczego pojawi się na moim blogu w okolicach premiery.

Dla przypomnienia link do recenzji książki Drugie życie Matyldy - pierwszej części historii Matyldy [KLIK]

Kilka słów o autorce...
Magdalena Trubowicz  (z domu Skotna) - ur. 9.05.1983 w Złotoryi. Zamieszkała w Winnicy k. Legnicy. Optymistka – marzycielka. Z wykształcenia magister inżynier logistyki, z zamiłowania twórca różnorakich form pisanych i zapalona kucharka. Mama dwóch uroczych urwisów – Sławka i Mirka. Żona, córka, siostra, przyjaciółka. W 2001 roku laureatka nagrody za najlepszą recenzję programu TVP „Zwyczajni – niezwyczajni”. Obiecująca pisarka z głową pełną pomysłów. Motto życiowe: Piszę, więc jestem!
Wykaz publikacji:
Kod przeznaczenia – czerwiec 2014,
Brygida Star Show – sierpień 2015,
Drugie życie Matyldy – wrzesień 2016,
Kontynuacja losów Matyldy w powieści Nie pytaj dlaczego już w kwietniu 2017r.!


Zapraszam również na fanpage autorki [KLIK]

2 komentarze:

 1. Nawet nie czytam opisu tej książki, bo pierwszą część planuję przeczytać w kwietniu a obawiam się ewentualnego spoilera :D
  Gratuluję patronatu! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tak, lepiej opisu nie czytać, jak się nie czytało pierwszej części, a ma się w planach. :D
   Dziękuję! 💜

   Usuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. ♥