niedziela, 27 stycznia 2019

306. "Weź się ogarnij" - Pani Bukowa || RECENZJA

"Weź się ogarnij" - Pani BukowaJestem pewna, że każdy z Was kiedyś słyszał o Pani Bukowej i jej niesamowitym dystansie do świata, ludzi i siebie. "Weź się ogarnij" to kolejna świetna książka, która pozwala na kilka godzin zapomnieć o tym co się wokół nas dzieje. 

Pani Bukowa słynie z sarkazmu oraz ironii, i właśnie dzięki temu za każdym razem na mojej twarzy pojawia się szczery uśmiech!

Dzięki kolorowankom, labiryntom, wykreślankom, krzyżówkom, łamigłówkom i różnorodnym ćwiczeniom jakie znajdziemy w tej publikacji możemy się zrelaksować, odprężyć i zdystansować. 

Pani Bukowa oddaje w ręce czytelników poradnik, dzięki któremu dowiadujemy się, co zrobić, żeby w ogóle nic nie robić i co ważniejsze być zadowolonym z życia. "Weź się ogarnij" uczy również pielęgnacji swojej sfery komfortu, a także kreatywności! Pamiętajcie jednak, że trzeba na to wszystko patrzeć z przymróżeniem oka. W końcu o to w tej książce chodzi! Zapewniam Was im dalej będziecie zagłębiać się w kolejne strony niniejszego tytułu, tym większa frajda i zabawa będzie Wam towarzyszyć! 


"Książka składa się z 12 rozdziałów, które pomogą Ci ogarnąć się w takich niezwykle istotnych dziedzinach życia jak spanie, jedzenie, oglądanie seriali i, ogólnie rzecz biorąc, nicnierobienia". 


"Weź się ogarnij" idealnie sprawdzi się w roli prezentu! W szczególności polecam zaglądać do tej publikacji w ponure, szare i deszczowe dni! Jestem pewna, iż wtedy przytłaczająca pogoda odejdzie w zapomniane, a na Waszych twarzach zagości uśmiech! 
GARŚĆ INFORMACJI O KSIĄŻCE 
Tytuł: "Weź się ogarnij"
Autor: Pani Bukowa
Wydawnictwo: FLOW BOOKS / ZNAK
Ilość stron: 208
Oprawa: Miękka
Moja ocena: 10/10
Data premiery: 18 stycznia 2019

Za książkę dziękuję Wydawnictwu Znak.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. ♥